טלפון: 074-7339222
פקס: 074-7339223
נייד: 052-8651557
דוא"ל: asaf@yetax.co.il

אסף אייזנברג

התמחות

מיסוי חברות, מיסוי יחידים, מע"מ, מיסוי בינלאומי

נסיון

מפקח במס הכנסה

השכלה

תואר ראשון כלכלה חשבונאות אוניברסיטת בר אילן ( 2011)

L.L.B מכללת שערי משפט (2018)

שנת הסמכה

רו"ח – 2014

עו"ד – 2020

כדאי לדעת

לפני כל השקעה או ביצוע פעולות פיננסיות ועסקיות, חשוב לבצע תכנון מקדים עם מומחה לתחום. השלב המתאים ביותר לתכנון מבנה ההחזקות של אדם או יישות משפטית מסחרית הוא לפני ביצוע פעולות וקבלת החלטות גדולות, כמו סבב גיוס, גיוס משקיעים, כניסה לשווקים חדשים, הנפקה בשוק ההון ועוד.

הפעולות שנכון לבצע הן מגוונות ועיקרן הן לבצע הערכת סיכונים בהתאם לצורך, לתכנן פיננסית את הסיטואציה, לנתח ולמפות את הצרכים והמטרות, לרוב למול המודל העסקי והחזון של החברה, לבחון את עניין האישורים ורישוי בהתאם למבנה ההחזקות וכמובן לבחור את המיקום, את המדינה הרלוונטית לרישום, בהתאם לתכנון מבנה ההחזקות.

במסגרת המלחמה של רשות המיסים בחשבוניות המס הפיקטיביות, רשות המסים תנפיק מספרי הקצאה לחשבוניות מס המוצאות ללקוחות שרשומים כעוסק מורשה, באמצעות מערכת מקוונת. מספרי הקצאה אלה יידרשו כתנאי לניכוי מס התשומות בעסקאות שמעל לתקרה שנקבעה בחוק. בכל מקרה של דיווח והחזרי מע"מ וקיזוז, נכון להיעזר במומחה בתחום המע"מ והמיסוי במיוחד כאשר מדובר על חברות הפועלות בשווקים בינלאומיים.

ליווי ותכנון נכון, יכולים לחסוך מאות אלפי דולרים ויורו ולעיתים יכולים להשפיע על הנזילות והתזרים באופן מהותי לחברה ולעסק.

כל אדם, חכם וחריף ככל שיהיה איננו יכול להיות איש המקצוע הכי טוב בכל מקצוע. בישראל בפרט, החקיקה וההלכה הפסוקה של בתי המשפט בתחום המיסוי הם מאוד דינאמיים ומשתנים תכופות. בעולם המס, ישנם פרסומי רשות מיסים, החלטות מיסוי, חקיקה, תקנות ופסיקה המתפרסמים על בסיס יום יומי.

העדר ניסיון וידע מספיקים עלולים לעלות הרבה מאוד כסף, תאונות מס ולעיתים גם להיגרר להיבטים פליליים, במיוחד בתחום המע"מ אשר טומן בחובו היבטים פליליים רבים. אנשי העסקים הבכירים בכל הדרגות הבינו מזמן, שבתחום המיסוי ידע, תכנון נכון, ומענה מקצועי שווים הרבה כסף, ובפרט מונעים חשיפה להיבטים פליליים אשר נגרמת הרבה פעמים כתוצאה מטעויות.

משרדנו ישמח ללווה אתכם בכל צעד בשלב התכנוני המקדים, בשוטף ובהליך השומתי.